STALIAUS SPAUSTUVAI STALIAUS SPAUSTUVAI STALIAUS SPAUSTUVAI STALIAUS SPAUSTUVAI

STALIAUS SPAUSTUVAI

Neabejotina klasika, dažnai kopijuojami, niekada neprilygsta: originalūs kaliojo ketaus sraigtiniai spaustukai iš BESSEY - nepakartojami dėl savo unikalaus aukštos kokybės profiliuoto bėgelio ir jiems būdingo kaliojo ketaus slankiojo elemento, pastiprinto bangelėmis. Integruota anti-slydimo sistema papildomai užtikrina maksimalų saugumą. Tai yra priežastis kodėl originalūs kaliojo ketaus sraigtiniai BESSEY spaustukai tiek metų yra sėkmingi. Ir taip idealiai tinka visais atvejais, kur galingas ir standus užspaudimas reikalingas.

Pranašumai trumpai:

  1. Integruota BESSEY anti-slydimo sistema Maksimalus saugumas užtikrinamas naudojant integruotą BESSEY anti-slydimo sistemą, kai spaustuvo plotis 80 mm ar daugiau. Reguliavimo varžtas su slankiojančiąja ašimi dėka dantukų užsifiksuoja ant bėgelio. Tai efektyviai apsaugo spaustuką nuo atsilaisvinimo ir slydimo.
  2. Sustiprinti kaliojo ketaus spaustukai Tiek viršutinė, tiek apatinė dalys yra pagamintos iš aukštos kokybės kaliojo ketaus ir sustiprinti. Miltelinis dažymas apsaugo nuo korozijos o specialios formos profilis yra atsparus sukimo jėgoms.
  3. Aukštos kokybės profiliuotas bėgelis BESSEY sukūrė savo profilio bėgelį, kuris specialiai optimizuotas spaustukams. Šešių tipų dantukai papildomai apsaugo spaustukus nuo slydimo.
  4. Užspaudimo plokštelė Aptarnavimui palengvinti padaryta taip, kad užspaudimo plokštelę būtų galima pakeisti be įrankių. Ją galima pakeisti labai lengvai ir greitai.

Originalus BESSEY vientisas plieninis užsukamas spaustukas GZ serijos su 2 komponentų plastikine rankena

Produkto aprašymas:

  • 20% didesnė užveržimo jėga dėl optimizuoto bėgelio profilio
  • Užtikrinamas maksimalus saugumas dėl linijinio jėgos perdavimo per slydimo bėgelį
  • Užspaudimo jėga iki 6000 N
  • Fiksuota dalis ir slankiojantis elementas yra pagaminti iš grūdinto plieno, kad būtų galima tvirtai prispausti
  • Aukštos kokybės 2 komponentų plastikinė rankena
  • Užspaudimo plokšteles galima pakeisti rankomis - nereikia įrankių (spaustuvuose nuo 80 mm pločio)

Maksimalus stabilumas

Optimizuota profilio forma garantuoja didesnę prispaudimo jėgą per trumpiausią laiką, išlaikant didesnį stabilumą ir saugumą. Fiksuota spaustuko dalis pagaminta presavimo būdu, grūdinta ir cinkuota, todėl ji yra labai patvari ir atspari sukimui.

Sustiprintas slydimo profilis

Slankioji dalis užtikrina efektyvesnį jėgos perdavimą. Dėl dar tiesesnio jėgos perkėlimo, naujas 'U' formos slankusis elementas užtikrina maksimalų saugumą prie didžiausių apkrovų. Tuo galite pasikliauti.

Užspaudimo plokštelė

Aptarnavimui palengvinti padaryta taip, kad užspaudimo plokštelę galima būtų pakeisti nenaudojant jokių įrankių. Ją galima pakeisti labai lengvai ir greitai.

Sklandžiai veikiantis sraigtas

Sraigtas yra padengtas specialia danga, todėl veikia sklandžiai ir neužsikerta. Tai užtikrina dar sklandesnį bei efektyvesnį darbą.

 

KATALOGAS:
1. Staliaus spaustuvų kainynas