Movos Mova su elastiniu elementu

VELENŲ SUJUNGIMO MOVOS

Veleno mova su elastiniu elementu sudaryta iš dviejų dantytų ketaus stebulių. Šios stebulės sumautos tarpusavyje per elastinį elementą „Snaigę“.

Velenų movos yra ne tik elementai, jungiantys du besisukančius velenus, ir perduodantys sukimo momentą iš vieno veleno į kitą, bet ir atliekantys papildomas funkcijas:

  • Apsaugo nuo smūgių ir vibracijų darbo metu.
  • Apsaugo nuo smūgių ir padidėjusių apkrovų paleidimo metu.
  • Kompensuoja mažus kampinius ir lygiagrečius velenų nesutapimus.

Siekiant užtikrinti aukštą kokybės lygį, ir ilgą eksploatacijos laiką, gamintojas renkasi tik geriausias medžiagas ir organizuoja tikslų apdorojimą ir nepriekaištingą kokybės kontrolę.

Darbinė temperatūra gali svyruoti nuo 40°C iki +125°C, leidžiami trumpi pakilimai iki 150°C temperatūros.

Velenų sujungimo movos yra išbandytos ekstremaliomis darbo sąlygomis, pasirinkti medžiagų junginiai, kad tiktų bet kuriam praktiniam pritaikymui.

Didelis lanksčių movų privalumas yra jų dizainas, nes trūkus elastiniam elementui velenų movų stebulės lieka nepažeistos. Įrenginys kurį laiką veiks saugiai, užkirsdamas kelią netikėtam sustojimui, o Snaigė gali būti pakeista vėliau. Lanksčiosios velenų movos paprastai rekomenduojamos nuolat veikiantiems elektrinių variklių sukamiems įrengimams, siurbliams, reduktoriams ir kt.