Plastikiniai vyriai 53x44

2,32 €
IŠPARDUODAMA: paskutinis likutis

PRISTATYMAS SEKANČIĄ DARBO DIENĄ

MATMENYS PATEIKTI APAČIOJE
Kiekis Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  CAD failai

Atsiunčiame pageidaujamų pozicijų CAD failus

  Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100€.

IŠORĖS MATMENYS 53X44

MATMENYS TARP SKYLIŲ 30X20

VYRIAI – LANKSTAI PRAMONINIAMS ĮRENGINIAMS

 

Vyriai būna įvairių stilių, todėl jūs turite žinoti, kaip pasirinkti tinkamą. Pirma, tai priklauso nuo durų, kurioms reikia vyrio, tipo.

Tai yra svarbus dalykas, nes dažnai dėl durų problemų galima kaltinti netinkamą naudojamą vyrį. Tačiau durys nėra vienintelis lankstų pritaikymas, todėl rasite ir įvairių tipų spintelių vyrių.

Spintelei reikia vyrių. Taip pat varteliams, konteineriui, dėžei, ir t.t.

Vyriai gali būti dešininiai arba kairiniai ir yra iš skirtingų medžiagų. Galite naudoti vyrį, kuris bus matomas arba paslėptas. Esmė ta, kad jūs turite daug pasirinkimų. Norėdami padėti jums nustatyti, kokio tipo jums reikia, pateikiame keletą bendrų vyrių ir jų naudojimo būdų.

Populiariausi ir plačiausiai naudojami kampiniai vyriai

Paprastai jie naudojami ant metalinių spintelių ir įrengimų dangčių, jie montuojami iš viršaus.

Paslėpti lankstai naudojami dėl estetinio vaizdo arba kai įrenginys stovi be priežiūros ir reikia apsaugoti, kad vyrių niekas negalėtų atsukti. Taip pat, kai reikalingas saugumas yra idealūs vyriai su paslėptais tvirtinimo varžtais, kas apsaugo išorinę prieigą prie vyrio.

Lengvai išardomi vyriai ištraukus kaištį naudojami ten, kur reikia nuimti dureles techninių profilaktikų metu ar panašiai. Taip pat tam tikslui gali būti naudojami išsimaunantys vyriai.

Vyriai su fiksuotomis padėtimis naudojami jeigu reikia, kad durelės liktų užfiksuotos tam tikroje padėtyje.

Ištisiniai vyriai paskirsto svorį ir sumažina durų ar spintelės apkrovą. Ilgi vyriai puikiai tinka durelėms ir spintelėms, kurios nuolat atidaromos ir uždaromos, ir yra labai susidėvinčios.

Suvirinami vyriai gali būti naudojami kur konstrukcija nebus išrenkama. Virinami vyriai tarnauja ilgiau, dar vienas didelis jų privalumas, yra tai, kad juos galima nudažyti kartu su visu gaminiu. Privirinami vyriai pavyzdžiui naudojami priešgaisrinėms durims.

O kaip su medžiagomis?

Vyriai gaminami iš įvairių medžiagų, turinčių skirtingas savybes. Tai, ką pasirinksite, priklauso nuo jūsų gaminio ir jo eksploatavimo sąlygų.

Tinkamos medžiagos pasirinkimas jūsų vyriui padeda pailginti jo tarnavimo laiką. Pvz., Nerūdijančio plieno vyriai atsparūs rūdims – svarbus veiksnys, jei jūsų prietaisas bus lauke. Nerūdijantis plienas taip pat puikiai tinka farmacijai, virtuvėms ir ligoninėms, nes jį lengva prižiūrėti ir palaikyti švarą.

Aliumininiai vyriai gali būti naudojami kur reikia sumažinti konstrukcijos svorį.

Plastikiniai vyriai atitinka optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

1.HNG.036
2 Prekės
Jums taip pat patiks ( 1 kita prekė toje pačioje kategorijoje )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password